Šta je najbolje činiti

12.PRICAO NAM JE Amr b. Halid, njemu Lejs prenoseci od
Jezida, (on) od Ebu-Hajra, a ovaj od Abdullaha b. Amra,
radijallahu anhu, da je neki covjek upitao Vjerovjesnika,
sallallahu alejhi ve sellem:
"Sta je po islamu najbolje ciniti?" Rekao je:
"Da nahranis gladnog i da nazoves selam onome koga
poznajes i koga ne poznajes."
IZVOR: SAHIHU-L-BUHARI
| < « | » > |
|---|













O-Sense























